Menneet hallitukset

 

2012

  • Puheenjohtaja:Anne-Mari Ala-Kuha, anne-mari.ala-kuha [at] helsinki.fi
  • Varapuheenjohtaja, kulttuurivastaava: Erika-Evely Eisen, erikaevely [at] hotmail.com
  • Sihteeri: anna.merikallio [at] helsinki.fi
  • Taloudenhoitaja: hanna.kantola [at] helsinki.fi
  • Tiedottaja, tilavastaava: ilona.nevalainen [at] helsinki.fi
  • Varajäsenet
    Liisa Ketolainen (opintovastaava, tasa-arvovastaava, telaketjuvastaava), liisa.ketolainen [at] helsinki.fi
    Niina Niemi (ympäristövastaava), niina.niemi [at] helsinki.fi
    Valo Bergman (teevastaava), vappu.bergman [at] helsinki.fi

2013

  • Puheenjohtaja: Erika-Evely Eisen, erikaevely [a] hotmail.com
  • Varapuheenjohtaja: Katja Orpana, katja.orpana [a] helsinki.fi
  • Sihteeri: Hanna Kantola, hanna.kantola [a] helsinki.fi
  • Taloudenhoitaja: Hanna Kauppinen, hanna.kauppinen [a] helsinki.fi
  • Tiedottaja: Kaarina Sorvali, kaarina.sorvali [a] helsinki.fi
  • Opinto-vastaava: Mariia Niskavaara, mariia.niskavaara [a] helsinki.fi
  • Tilavastaava: Ilona Nevalainen, ilona.nevalainen [a] helsinki.fi
  • Tasa-arvovastaava: Hanna Kauppinen, hanna.kauppinen [a] helsinki.fi
  • Kulttuurivastaavat: Tessa Siira, tessa [a] elisanet.fi, Katja Orpana, katja.orpana [a] helsinki.fi
  • Teevastaava: Katariina Heikkinen, katariina.heikkinen [a] helsinki.fi
  • Varajäsen, telaketjuvastaava: Valo Bergman, vappu.bergman [a] helsinki.fi
  • Varajäsen: Anne-Mari Ala-Kuha, anne-mari.ala-kuha [a] helsinki.fi

2014

  • Puheenjohtaja ja opintovastaava: Henri T. Hyvönen
  • Varapuheenjohtaja ja taloudenhoitaja: Kaarina Sorvali
  • Sihteeri, tila- ja kulttuurivastaava: Katja Orpana
  • Kansainvälisyys – ja tapahtumavastaava: Karoliina Vesa
  • Kulttuurivastaavat: Katja Orpana, Uura-Liina Kouvonen
  • Telaketju/lihasvastaava: Eeva Kuikka

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s